O portálu

Portál ViaFerraty.cz založili milovníci vertikálního pohybu a krásných hor z agentury www.hotrock.cz. Každý z nás se k via ferratám dostal jinak a každý z nás se jim věnuje jinak dlouho. Myšlenku na založení českého portálu se zajištěnými cestami jsme měli od roku 2011, kdy jsme koupili doménu viaferraty.cz a také založili stránku na facebooku ViaFerraty.cz – portál o zajištěných cestách.

Všem nám chybělo místo, kde by byly všechny via ferraty a my si z nich mohli jednoduše vybírat ty pravé, které na nás čekají. A protože každý žijeme v jiném koutě České republiky, nejlogičtější místo, ke kterému bychom všichni měli přístup, byl internet. Jenže ani internet není vševědoucí a všemocný a my zjistili, že na existujících stránkách nejsou všechny via ferraty, není u nich popis, GPS souřadnice, video, počasí či webkamera, stránky nejsou přehledné a tak dále. Možná že naše nespokojenost vyplývala z naší náročnosti. Rozhodli jsme se tedy, že vytvoříme vlastní portál o zajištěných cestách, který by splňoval všechno to, co jsme nenašli jinde. A teď je tady. Vytvořen podle našich nejlepších dovedností, zkušeností a s myšlenkou na všechny ferratisty, kteří u nás snad najdou to, co hledají.

Tento internetový portál nenabízejí svým uživatelům pouze využívat informace – prohlížet si obsah, ale uživatelé mohou aktivně sami upravovat obsah, přidávat nové články či nové via ferraty do této databáze. Na rozšíření či zkvalitnění portálu se můžete přímo podílet prostřednictvím rychlých formulářů: Přidat novou via ferratu nebo Přidat článek.

www.viaferraty.cz

Velkou přidanou hodnotou je stránka Lezci, kde se spojují lidé stejného „bláznivého“ myšlení. Mohou se zde navzájem sledovat, motivovat i kontaktovat. Dále se mohou domluvit na společném cíli díky Naplánovaným ferratam a využít společné dopravy se Spolujízdou.

Samozřejmě zde nemůže chybět místo pro vaše dotazy Rady a tipy.  Naše odpovědi jsou vždy počlivě zváženy a v mnoha případech i dále konzultovány. Svými komentáři se můžete do odpovědí aktivně zapojit.

I když jsme se ze všech sil snažili uvést zde co nejpřesnější informace, nějaký ten šotek se vždy najde. Pokud najdete nějakou chybu, nebo budete mít doplňující informace, obrázky, videa či tracky (záznamy tras) použijte formulář Když najdu chybu nebo nám napište na info@viaferraty.cz.

Přejeme vám spoustu krásných zážitků při slézání vrcholů.

Užijte si tento portál . . .

Odpovědnost provozovatele

Tento internetový portál je poskytován jako služba návštěvníkům stránek. Provozovatel (společnost HOTROCK s.r.o.) si vyhrazuje právo měnit obsah stránek a bez předchozího upozornění jejich obsah upravovat.

Údaje uvedené na těchto stránkách, byly zveřejněny na základě informací dostupných v době jejich zpracování. Provozovatel webu si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných tiskových chyb nebo chyb, k nimž došlo při zadávání dat. Provozovatel webu vyvíjí maximální snahu, aby do těchto internetových stránek začlenil aktuální a přesné informace, ale neposkytuje žádné záruky ani ujištění týkající se přesnosti, aktuálnosti nebo kompletnosti poskytovaných informací. Data a text zveřejněný na webových stránkách mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat nepřesnosti či chyby.

Provozovatel tohoto webu nenese žádnou odpovědnost za případné škody nebo újmy, které jsou důsledkem vašeho přístupu nebo nemožnosti přístupu k těmto internetovým stránkám, nebo vašeho spolehnutí se na jakékoli informace uvedené na těchto internetových stránkách.

Tento web může poskytovat odkazy nebo reference na jiné internetové stránky, ale jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah takových jiných stránek a neodpovídá za jakoukoli škodu nebo újmu plynoucí z tohoto obsahu. Jakékoli odkazy na jiné stránky jsou poskytovány výhradně pro pohodlí návštěvníků těchto internetových stránek.

Upozornění

Via ferraty a podobné aktivity jsou životu nebezpečné! Použití informací uvedených na tomto internetovém portálu je na vlastní nebezpečí!

Váš tým ViaFerraty.cz a HOTROCK.cz


Zpátky na začátek