Bioferrata Bečov nad Teplou

Vylezlo 54 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4643Vylezlo 54 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4643Vylezlo 54 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4643Vylezlo 54 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4643Vylezlo 54 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4643

3 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Pro mě zklamání.
  To, že je nutné zaplatit vstup do botanické zahrady i přes to, že někoho všechny ty květinky a stromky třeba vůbec nezajímají je první věc. Bylo by mi už jenom z principu mnohem příjemnější dát příspěvek do nějaké kasičky přímo u ferraty než platit vstup jako takový, ale budiž teda.
  Nelíbilo se mi, že tam nikde nebyla ani zmínka o via ferratě, natož nějaký ukazatel kde ji hledat. Slečna zaměstnankyně nám sice ochotně poradila, ale vzhledem ke všem těm různým cestičkám jsme se stejně motali několik zbytečných minut sem a tam..
  Po příchodu k ferratě jsme hledali ceduli, nebo cokoliv se základními informacemi o tom, která z těch tří cest je jaké obtížnosti, a kudy vlastně vede sestupová cesta, jelikož po stranách obou skal je jakýsi plůtek, který jsme ve finále byli nuceni u té vzdálenější cesty přelézt.
  To, že je u hlavní skály po levě straně branka určená k sestupu jsme si všimli až po vylezení druhé trasy.
  Lezení jako takové bylo fajn, cesta dobře zajištěná, obtížnost tak akorát, skála příjemná.
  Ale snad úplně největším zklamáním byla prázdná schránka na vrcholovou knížku.

  Pro mě tohle rozhodně není ferrata na kterou bych se chtěla znovu vracet.

 2. 0

  0

  Bohužel musím souhlasit s autorkou předchozího článku….je tam spousta věcí na zlepšení….

 3. 0

  0

  Popis ferraty jsem předem pozorně nečetl, takže jsem byl překvapen, že místo jedné ferraty je jich hned 5. Zastavil jsem se zde cestou na ferratu v Nových Hamrech a musím říct, že se mi zde moc líbilo. Ferraty jsou sice krátké, ale moc pěkné a výborně zajištěné, vhodné i pro děti. Sestupovali jsme vždy po vylezení vpravo, cesta v pohodě. Vstupné je již 80 Kč, ale v ceně je kromě ferraty a samotné botanické zahrady i dětské hřiště, koupání, mikro písečná pláž a dokonce zapůjčení lodičky. V areálu je příjemná restaurace. Parkování dle popisu již nestojí 10 Kč ale 30 Kč za 1.hod plus 10 Kč za každou další. Parkovat lze ale přímo u botanické zahrady zdarma! GPS 50.082846N, 12.833498E.

Přidat komentář

Zpátky na začátek