Via Ferrata Bechyně – Zářečí

Vylezlo 235 uživatelů, průměrné hodnocení 4.0936Vylezlo 235 uživatelů, průměrné hodnocení 4.0936Vylezlo 235 uživatelů, průměrné hodnocení 4.0936Vylezlo 235 uživatelů, průměrné hodnocení 4.0936Vylezlo 235 uživatelů, průměrné hodnocení 4.0936

10 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Pozor, ze začátku ferraty nad řekou je uvolněná kramle. Je to při troše pozornosti vidět. Tak se musí vynechat.

 2. 0

  0

  Byl jsem tam včera 29.7.2018 a žádná uvolněná tam nebyla. Jenom je jich už pár ohnutých, nechce to na nich skákat.

 3. 0

  0

  Lezeno 17.8. 2018 se svou 12-ti letou dcerkou. Ferrata je vážně obtížná na ruce. Nemít odsedku, tak se koupem 🙂 K uvolněným kramlím…pár se jich najde. Některé sou ohnuté, některé uvolněné, ale cesta je stále lezitelná. Očekávejte silnější lano = těžší práce při přecvakávání karabin. Zvláště v některých pasážích síla lana zbytečně ubírá sílu. Ale jinak krásná a trochu jiná ferrata.

 4. 0

  0

  Ahoj, byla to moje první ferrata. Cestu jsem prošel bez obtíží až za lanový most. Pět metrů za mostem od spadlého stromu je cesta pod vodou. Je jaro Lužnice docela teče.

 5. 0

  0

  Dali jsme ji s přítelkyní při návratu z Rakouska, nečekali jsme, že je neprůchozí, ale dali jsme ji a jsme za to rádi :-))
  Je to fakt náročná ferrata, zejména na ruce.. pár odpočinkových míst tam je, zejména lavička na konci :)) Zpět jsme šli skoro za tmy a ve velkém množství komárů… tak příště repelent (ale stejně ho vypotíte) 😀

 6. 0

  0

  Za mě zajímavá ferrata jen mě trochu zklamalo že tak je spousta kramlí uvolněno a už vůbec to že použili pouze 12tku, když více trčí ze skaly tak se prohýbají a tím dojde k prasknutí jak jsem již tam viděl. Jinak každopádně jak už jsem psal zajímavě řešena podél řeky.

 7. 0

  0

  Lanový most se po zimě (2020) zřítil.

 8. 0

  0

  Moje velmi oblíbená česká via ferrata 🙂 Doporučuji, nic takového jsem nikde neviděl.

 9. 0

  0

  Po včerajšej návšteve sa možno nedivym prečo je v takom stave ako je. Tesne pred dokončením cesty tam nabehol nejaký taborovy oddiel zhruba z 20 členmy ktorý prebrodili rieku a hneď vyražaly na feratu bez istenia a v mokrom stave. Žiadne rorostupi ale hneď jeden vedľa druheho a ani sa vedúci nezaujimaly či je niekto na ceste alebo nie aj napriek tomu že mali loďku. Ľutoval som tých čo ešte bolí za nami.

 10. 0

  0

  Opravdu mimořádně obtížná záležitost … kam se hrabou alpské ferraty … Pokud bych to neviděl, nikdy bych tomu nevěřil.

Zobrazit všechny komentáře (10 celkem)

Přidat komentář

Zpátky na začátek