Via ferrata Hvadnik

Vylezlo 47 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783Vylezlo 47 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783Vylezlo 47 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783Vylezlo 47 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783Vylezlo 47 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783

6 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Jednoduchá a moc hezká ferrata v korytu říčky s mnoha malými vodopády. Přístup jsme chvilku hledali, je třeba jít přímo korytem potoka až dokud nenarazíte na první jištění.

 2. 0

  0

  Krásná ferrata, vylezli jsme ji i s dětmi 7 a 9 let, je fajn i pro začátečníky.
  Trochu nepřehledná cesta k nástupu, je třeba přejít přes potok na opačnou stranu a pak zase zpět.
  Na sestupové cestě s připojuje výstup z nové ferraty Jerm’n (Jerman), která je obtížnosti D/E, doprotučuju tam shora nelézt 🙂

 3. 0

  0

  Pěkná via ferrata nad potokem v mramorech a když je horko super. Letos otevřena nová ferrata, je kousek vedle Hvadníku a také je v kaňonu potoka je to obtížnost D,E a jmenuje se Jermn (potok má název Jermen) nástup je z cesty u potoka 5 minut od parkoviště, bacha pro nás starší je to makačka!

 4. 0

  0

  Po dešti pro malého 6ti letého syna trochu nezvladatelné. S pomocí staršího syna a mojí měl obrovskou radost z výlezu první ferraty. Aleluja 🙂

 5. 0

  0

  Moc pěkná ferrata nad horským potokem s vodopádky a vývařišti a balvany. Když budete chtít někoho získat pro ferratování, vemte ho sem. Horský potok je divoký a malebný. Ferrata se obejde bez děsivých hlubin a poskytuje i pěkné výhledy na vrcholy protějších hor. Výhoda: Byli jsme tam během týdne celkem třikrát (s dětmi i bez nich), nepotkali jsme tam živou duši.
  Cestou dolů po pěšině stojí za vidění vodopád Jermn na sousedním potoce. Podobně jako u Hvadniku odvádí i zde vodu rourou do elektrárny. U Jermnu je to ale až po vodopádu, zatímco u Hvadníku už výše nad ferratou.
  Pozn: Vedle transkripce Hvadnik se uplatňuje i Hladnik. Jelikož písmeno H čtou Slovinci jako Ch, tak to dává našinci lepší smysl.
  Pozn 2: Dal bych hodnocení pět hvězdiček, ale v mém prohlížeči se mi to nedaří zadat.

 6. 0

  0

  Krásné prostředí a moc pěkná jednodušší ferrata..

Zobrazit všechny komentáře (6 celkem)

Přidat komentář

Zpátky na začátek