První 24 hodinový via ferratový závod na světě!

HOTROCK VIAFERRATA CHALLENGE

Ferratová sezona se pomalu blíží ke svému konci. Ale než zazimujete své vybavení, přichystali jsme si pro vás 24 hodinový závod na via ferratách. Jedná se o unikátní sportovní výzvu, první svého druhu na světě, proto buďte její součástí i vy!

Kdy a kde se vlastně závod uskuteční? Tento nonstop závod se bude konat na Pastýřské stěně v Děčíně v termínu 27. – 28. 9. 2019 (v případě deště se termín přesouvá na 4. – 5. 10. 2019). Pro závodníky bude exkluzivně vyhrazeno 10 lezeckých tras!

Hodnotit se bude počet vylezených cest v kombinaci s jejich obtížností. Přihlašovat se můžete jako jednotlivci, dvojice nebo čtyřčlenné týmy.

HOTROCK VIAFERRATA CHALLENGE

www.viaferrata-challenge.com

START: 27. 9. 2019 – KONEC: 28. 9. 2019

Startovné je následující:
1. Jednotlivci: 590 Kč platba převodem/online.
2. Štafeta dvojice: 1 100 Kč platba převodem/online, cena je za dvojici.
3. Štafeta tým: 2 000 Kč platba převodem/online, cena je za celý tým (4 osoby).
Všechny ceny jsou vč. DPH.

Více informací naleznete na webu závodu www.viaferrata-challenge.com.

Ukažte, co ve vás je a přihlašte se na ferratovou 24 hodinovku!

POZOR – Upozornění pro NEzávodníky: během 24 hodin, kdy bude probíhat závod, budou přístupné pouze tyto via ferraty: 11 – Dráteník, 12 – Vzdušný balet, 13 – Memento HTW 14 – Rock Empire a 15 – Pivovarská. Jako nástupová trasa bude otevřená úplně vlevo (při pohledu čelem na skalní útvar). Ostatní via ferraty i nástupy budou uzavřené a vyhrazené pouze pro závodníky akce: www.viaferrata-challenge.com. Děkujeme za pochopení.


Přidat komentář

Zpátky na začátek