Dovolená u Lago di Garda

VÁŠ DOTAZ: Ahoj, prosím o radu! Poprvé jedu na víc než na den na via ferraty, a to ke Gardě. Na den se zabalit na ferraty umím, ale na déle jsem se nikdy nebalila. Nějaké vychytávky a tipy, co s sebou na víc jak týden? Díky.


_________________________________________________

NAŠE ODPOVĚĎ:

Dobrý den,

tak to je spíše už na článek do blogu, než na odpověď sem. 🙂 Já ale nevím, zda budete spát někde v penzionu, v kempu ve stanu nebo budete dělat přechody na těžko. Ale když budu uvažovat, že budete spát třeba v kempu, tak je to obecné vybavení na kempink, jako stan, karimatka, spací pytel, čelovka, nádobí apod.

Dále jsou to věci na via ferratu, které se zas tolik neliší od těch, když jedete na půl den nebo na dvoudenní trip. Seznam vybavení jsme popisovali už zde:  www.viaferraty.cz/radyatipy/seznam-vybaveni-na-via-ferratu/ a nebo také na našich dalších internetových stránkách zde: www.hotrock.cz/blog/vybaveni-na-via-ferraty-podrobny-seznam-n25.

Také jste nenapsala, zda jedete na vlastní pěst nebo jedete s cestovkou. Protože pokud jedete organizovaně, měli by vám poslat seznam vybavení pro daný zájezd. Dělá to včetně nás hodně cestovek (alespoň doufám) – inspirovat se můžete i u nás www.hotrock.cz/zajezdy.

Mějte se hezky a ať se vám u Lago di Garda líbí.

Tým ViaFerraty.cz a HOTROCK.cz


Přidat komentář

Zpátky na začátek